KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702193
nr 1270 2193
figurer. Signerad G Johansson. Olja på pannå, 28x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:53:42
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr